Mapa głębokości Navionics jeziora Morzycko – pierwsze dane już zamieszczone

W poprzednim wpisie informowałem o pilotażowej próbie tworzenia mapy głębokości jeziora Morzycko. Tydzień temu w poniedziałek wysłałem logi do serwisu Navionics i zgodnie z otrzymaną informacją po 7 dniach dane zostały umieszczone na mapie firmy Navionics. Batymterię Morzycka śledzić można albo na stronie internetowej z zasobami nautycznymi Navionics, na ploterach kompatybilnymi z mapami Navionicsa, czy dedykowanej aplikacji Boating Europe HD dostępnej na Android i IOS po zaznaczeniu odpowiedniego obszaru. Pamiętać należy aby po lewej stronie czy to aplikacji czy strony www zmienić widok mapy z Navionics na SonarChart, ponieważ inaczej dane przesyłane przez użytkowników będą niewidoczne. Podaję link do serwisu www gdzie znaleźć można cały dostęp do zasobów map Navionics:  https://webapp.navionics.com/?lang=en#boating@6&key=cvveI__t%60B

W przyszłości stopniowo zamieszczać będę w miarę kolejnych pomiarów nowe obszary. Poniżej zrzuty ekranowe z pierwszego odcinka tworzonej przeze mnie mapy głębokości jeziora Morzycko:

zrzut-ekranu-2016-10-17-o-18-26-46

zrzut-ekranu-2016-10-17-o-18-27-11

A już niebawem zamieszczę informację z ostatniego weekendu. A wizytowaliśmy min. w Winnicy Turnau, należącej min. do Pana Grzegorza Turnaua, mieszczącej się w Baniewicach, czyli niecałe 20 minut drogi od Chojny. Było interesująco.

Leave a comment